EVERYTHING ABOUT کارشناسی خودرو در محل

Everything about کارشناسی خودرو در محل

Everything about کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

دوربین: در صورتی که از زوایای درست از ماشین عکس گرفته شود، می‌توان وضعیت رنگ و بدنه را مشخص کرد.

برخی از افراد تصور می کنند که ماشین های صفر کیلومتر نیازی به کارشناسی ندارند. ولی متاسفانه در برخی از موارد نیز شاهد خرابی خودروهای نو هستیم که با چشم قابل مشاهده نیستند.

صحت عملکرد اتوموبیل باید در کارشناسی خودرو سیار بررسی شود. این بررسی در مرحله اول با دستگاه دیاگ و سپس به صورت تجربی و راندن خودرو صورت می‌گیرد.

دلیل دیگری که می‌تواند شما را ترغیب کند آچاره را انتخاب کنید، این است که آچاره در سال ۱۴۰۰ برای چهارمین سال پیاپی موفق شد در جشنواره وب و موبایل در حوزه خدمات به‌عنوان اپلیکیشن برتر سال انتخاب شود. آچاره از ابتدای تاسیس همواره در تلاش برای بالا بردن کیفیت خدمات خود بوده و همچنان در این مسیر حرکت می‌کند بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، مطمئن باشید که به آن رسیدگی می‌شود.

البته اگر صادقانه بیان کنیم تشخیص کیلومتر کارکرد خودرو به طور قطعی صحیح نیست و می تواند در یک بازه نزدیک به کارکرد واقعی خودرو باشد.

خرید بیمه بدنه خودرو برخلاف خرید بیمه شخص ثالث، اجباری نیست.

یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی که می‌بایست توسط کارشناس موتور بررسی شود شاسی است. فرقی نمی‌کند کارشناسی شاسی پراید یا ماشین خارجی، این قسمت، قسمتی تعیین کننده و بسیار مهم در هر وسیله نقلیه است.

اگر روی خواستید مثل یک کارشناس خودرو متخصص خودرو مورد نظر خود را بررسی کنید حتما به موارد زیر توجه کنید:

امروز کمتر کسی هست که برای خرید خودرو در این دور و زمانه از کارشناس متخصص برای کارشناسی خودرو یا کارشناسی موتور و رنگ خودرو کمک نگیرد.

ارائه گزارش کامل به صورت مکتوب و آنلاین و باضمانت کارکیتا

با این کار اعتماد و اطمینان در کار انجام شده افزایش یافته و قابل ضمانت خواهد بود.

کارشناس خودرو فردی با کارشناس ماشین تهران تجربه در زمینه بررسی و تهیه گزارشات کارشناسی بدنه خودرو، کارشناسی فنی و رنگ خودرو می باشد .

بررسی چشمی: این اقدام اولین قدم برای بررسی رنگ و بدنه ماشین است. بخش‌هایی که آسیب دیده باشند، از چشم افراد متخصص دور نمی‌مانند.

کار را باید دست کاردان سپرد.برای خرید این دست از خودروها حتما از کارشناس خودرو کمک بگیرید.

Report this page